Boomerang

20

LAT
DOŚWIADCZENIA

98

ODWIEDZONYCH
KRAJÓW

300

ZREALIZOWANYCH
PROJEKTÓW INCENTIVE

88

RAZY OKRĄŻYLIŚMY
KULĘ ZIEMSKĄ

O nas

Jesteśmy firmą, która od 20 lat specjalizuje się w wyjazdach dla Klienta korporacyjnego. Doświadczenie, pasja i kreatywność to trzy nasze główne atuty. Realizujemy zagraniczne wyjazdy typu Incentive & Corporate, czyli motywacyjne wyjazdy firmowe, wyjazdy na szkolenia, konferencje, kongresy oraz na targi. Celem wszystkich naszych projektów jest dążenie do doskonałości w dostarczaniu uczestnikom niezapomnianych przeżyć. Sieć kontrahentów na całym świecie oraz własne doświadczenia podróżnicze pozwalają nam na tworzenie wyjątkowych i niekonwencjonalnych programów. Dedykowany każdemu Klientowi specjalista sprawia, że komunikacja odbywa się bezpośrednio i jest zawsze na bieżąco. Współpracujemy z najlepszymi pilotami i animatorami, którzy specjalizują się w konkretnych zakątkach świata. To zapaleni podróżnicy, posiadający ogromną wiedzę na temat krajów, do których podróżują.

 

 

 

 

  

BOOMERANG to zespół, zespół to MY, a MY to grupa indywidualistów, mix osobowości, które wzajemnie się uzupełniają. Prześcigamy się w kreatywnych pomysłach, kochamy wyzwania, a w każdym zleceniu odnajdujemy misję, której z przyjemnością sprostamy!

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy potrzeby Klienta i to jego wymagania są dla nas najważniejsze.

 

 

        

VENITI SP. Z O.O. specjalizuje się w zagranicznych wyjazdach typu Incentive & Corporate. Realizujemy projekty z zakresu wyjazdów motywacyjnych, integracyjnych, szkoleń, konferencji, kongresów i targów. Wysoki standard przygotowywanych imprez sprawia, że są one źródłem niezapomnianych wrażeń i wspomnień na całe życie.

  

KRUZY.PL to platforma sprzedaży ekskluzywnych rejsów wycieczkowych na całym świecie, m.in. po Morzu Śródziemnym, Morzu Czerwonym, Karaibach, Fiordach Norweskich czy Chilijskich. W ofercie KRUZY.PL znajdzie się blisko 30 wiodących linii żeglugowych wraz ze szczegółowymi informacjami o każdym statku i rejsie. KRUZY.PL stają się kluczowym graczem na rynku oferując najbardziej ekskluzywne wycieczkowce, wyjątkowe trasy, przystępne ceny i elastyczny pakiet usług dodatkowych - wszystko w jednym miejscu.

 

 

 

PROJEKT ŚWIAT NA RATY   Czas realizacji: 5 lat, cel: 100 destynacji, które będą podzielone na raty, 100 zapoznanych ludzi, którzy opowiedzą o swoim miejscu na ziemi. 

 

  

 

Nasz Zespół

Ekipa Boomerang

 

       

 

Robert Szulc

Managing Director, CEO

r.szulc@boomerang.com.pl

 +48 602 680 680

 

 Małgorzata Bączkowska
Incentive & Corporate Manager

m.baczkowska@boomerang.com.pl

+48 698 261 688

 

 

 

   

 

 

                

 

 Izabela Ławieńska
Office Manager

i.lawienska@boomerang.com.pl

+48 /22/ 490 99 50

 

 Anna Vovk
Junior Project Manager

a.vovk@boomerang.com.pl

+48 509 438 326

 

 

 

Instagram

Dołącz do Nas